Lanțul Farmacia Ana Maria
este format din 52 de farmacii

Toate farmaciile noastre oferă o gamă completă de servicii de prescripție medicală, medicamente fără rețetă și articole diverse.

București Sector 1

Farmacia Ana Maria Piața Victoriei

Piața Victoriei, bloc A6, parter
victoriei@farmaciaanamaria.ro
0784512345
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 1

Farmacia Ana Maria Washington

Strada Washington nr. 2
washington@farmaciaanamaria.ro
021 233 91 29
Luni – Vineri : 07:00 - 21:00

București Sector 1

Farmacia Ana Maria Domenii

Bulevardul Ion Mihalache nr. 128C
domenii@farmaciaanamaria.ro
021 224 28 81
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 1

Farmacia Ana Maria Turda

Bulevardul Ion Mihalache nr. 115, Bl. 10A2
turda@farmaciaanamaria.ro
0767 12 67 48
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Dacia

Bulevardul Dacia nr. 150
dacia@farmaciaanamaria.ro
021 210 03 48
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Obor

Șoseaua Colentina 2A
obor@farmaciaanamaria.ro
021 252 60 76
Luni - Vineri : 07:30-21:30
Sâmbătă : 07:30 - 21:30
Duminică : 08:00 - 17:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Ziduri Moși

Strada Ziduri Moși 3A
zidurimosi@farmaciaanamaria.ro
021 324 01 10
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Colentina

Șoseaua Colentina 3A
colentina@farmaciaanamaria.ro
021 242 01 25
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Andronache

Șoseaua Andronache nr.7
andronache@farmaciaanamaria.ro
031 420 67 49
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Pantelimon

Șoseaua Pantelimon nr. 243
pantelimon@farmaciaanamaria.ro
021 795 34 11
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Pantelimon 2

Șoseaua Pantelimon nr. 248-250
pantelimon2@farmaciaanamaria.ro
078 640 88 44
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 2

Farmacia Ana Maria Pantelimon 3

Șoseaua Pantelimon nr. 358
pantelimon3@farmaciaanamaria.ro
078 685 62 50
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 3

Farmacia Ana Maria 1 Decembrie

Bulevardul 1 Decembrie 1918 nr.56
1decembrie@farmaciaanamaria.ro
021 630 19 57
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 3

Farmacia Ana Maria Sălăjan

Bulevardul Nicolae Grigorescu nr. 51A
salajan@farmaciaanamaria.ro
031 436 66 74
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 3

Farmacia Ana Maria Sălăjan 2

Bulevardul Nicolae Grigorescu nr. 53
salajan2@farmaciaanamaria.ro
076 916 04 48
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 3

Farmacia Ana Maria Iancului

Șoseaua Mihai Bravu nr. 126
iancului@farmaciaanamaria.ro
078 787 34 36
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 3

Farmacia Ana Maria Vitan

Calea Vitan 13-19
vitan@farmaciaanamaria.ro
021 323 24 26
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 4

Farmacia Ana Maria Progresul

Șoseaua Giurgiului nr. 109A
progresul@farmaciaanamaria.ro
021 794 82 40
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 4

Farmacia Ana Maria Șincai

Bulevardul Gheorghe Șincai, nr. 1
sincai@farmaciaanamaria.ro
076 112 27 60
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 4

Farmacia Ana Maria Apărătorii Patriei

Șoseaua Berceni , nr.183
aparatori@farmaciaanamaria.ro
078 721 30 31
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 4

Farmacia Ana Maria Piața Sudului

Șoseaua Oltenitei, nr.208, incinta Mega Image
piatasudului@farmaciaanamaria.ro
076 930 56 05
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 4

Farmacia Ana Maria Piața Străduinței

Bulevardul Alexandru Obregia, nr. 25B
straduintei@farmaciaanamaria.ro
078 680 06 96
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 5

Farmacia Ana Maria Rahova

Șoseaua Alexandriei nr. 8
rahova@farmaciaanamaria.ro
077 138 98 20
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 5

Farmacia Ana Maria Rahova 2 Economat (Piața Rahova)

Șoseaua Alexandriei nr. 3-5
rahova2@farmaciaanamaria.ro
078 648 48 28
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 5

Farmacia Ana Maria Petre Ispirescu

Calea Rahovei 330 - 334
petreispirescu@farmaciaanamaria.ro
076 900 11 90
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 5

Farmacia Ana Maria Teiuș

Șoseaua Alexandriei nr. 78
teius@farmaciaanamaria.ro
021 776 92 03
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 5

Farmacia Ana Maria Vadul Nou

Prelungirea Ferentari nr. 79
vadulnou@farmaciaanamaria.ro
078 694 69 00
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 5

Farmacia Ana Maria Sebastian

Calea Ferentari nr. 2A, bloc 1
sebastian@farmaciaanamaria.ro
031 426 02 61
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 6

Farmacia Ana Maria Apusului

Strada Apusului nr. 54
apusului@farmaciaanamaria.ro
021 794 99 91
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 6

Farmacia Ana Maria Moghioroș

Strada Drumul Taberei nr. 44
moghioros@farmaciaanamaria.ro
076 882 44 42
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 6

Farmacia Ana Maria Crângași

Calea Crângași, nr.29
crangasi@farmaciaanamaria.ro
078 647 86 11
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 6

Farmacia Ana Maria Gorjului

Bulevardul Iuliu Maniu, nr. 152, bl. K1
gorjului@farmaciaanamaria.ro
078 610 02 95
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 6

Farmacia Ana Maria Iuliu Maniu

Bulevardul Iuliu Maniu, nr. 184 A
iuliumaniu@farmaciaanamaria.ro
076 820 06 91
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

București Sector 6

Farmacia Ana Maria Drumul Taberelor

Strada Brasov, nr.26, Centrul Comercial Drumul Taberelor
drumultaberei@farmaciaanamaria.ro
078 519 15 11
Luni – Duminică : 09:00 - 21:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Popești Leordeni

Oraș Popești-Leordeni, Strada Oituz 18
popesti@farmaciaanamaria.ro
078 678 68 98
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Popești Leordeni 2

Oraș Popești-Leordeni, Strada Leordeni, nr.1, Spațiul Comercial 1
popesti2@farmaciaanamaria.ro
076 295 70 20
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Afumați

Comuna Afumați, Sos. București-Urziceni, nr. 138
afumati@farmaciaanamaria.ro
076 973 99 97
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Brănești

Comuna Brănești, Bulevardul Ion C. Brătianu nr. 17
branesti@farmaciaanamaria.ro
021 795 05 10
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Brănești 2

Strada Sublocotenent Petre Ionel nr. 6A
branesti2@farmaciaanamaria.ro
078 511 95 00
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Balotești

Sat Balotești, Șoseaua Unirii nr. 191
balotesti@farmaciaanamaria.ro
031 425 91 15
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Clinceni

Sat Clinceni, Strada Principală, nr. 105
clinceni@farmaciaanamaria.ro
076 832 74 80
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Mogoșoaia

Sat Mogoșoaia, București-Târgoviște nr. 123
mogosoaia@farmaciaanamaria.ro
031 426 01 73
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Vidra

Comuna Vidra, Strada Principală nr. 89
vidra@farmaciaanamaria.ro
076 707 29 18
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Ghermănești

Sat Ghermănești, șoseaua Ghermănești nr. 86
ghermanesti@farmaciaanamaria.ro
078 637 28 19
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Periș

Comuna Periș, Strada Principală nr. 510
peris@farmaciaanamaria.ro
076 423 89 90
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Pantelimon 4

Oraș Pantelimon, Strada Tudor Vladimirescu, nr. 21
pantelimon4@farmaciaanamaria.ro
078 670 10 03
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Tancabesti

Șoseaua Bucuresti – Ploiesti nr. 153, langa Mega Image, Sat Tancabesti, Comuna Snagov
tancabesti@farmaciaanamaria.ro
078 624 04 40
Luni – Duminică : 08:00 - 22:00

Ilfov

Farmacia Ana Maria Corbeanca

Șoseaua Unirii, nr. 67A, Sat Petrești, Comuna Corbeanca
corbeanca@farmaciaanamaria.ro
078 623 47 88
Luni – Duminică : 08:00 - 22:00

Dâmbovița

Farmacia Ana Maria Crevedia

Sat Crevedia, Șoseaua București-Târgoviște nr. 119
crevedia@farmaciaanamaria.ro
024 524 37 76
Luni – Duminică : 08:00 - 22:00

Dâmbovița

Farmacia Ana Maria Braniștea

Strada Principală nr. 1385
branistea@farmaciaanamaria.ro
076 446 25 17
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Prahova

Farmacia Ana Maria Blejoi

Comuna Blejoi, T23, Cc170/2
blejoi@farmaciaanamaria.ro
076 016 66 69
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00

Giurgiu

Farmacia Ana Maria Bolintin Deal

Comuna Bolintin Deal, Satul Bolintin Deal, în incinta Mega Image (lângă Primăria Bolintin Deal)
bolintin@farmaciaanamaria.ro
078 630 99 20
Luni – Duminică : 08:00 – 22:00